Jest kilka działań, które możesz podjąć w celu odzyskania byłej dziewczyny.

W bardzo wielu przypadkach, po zakończonym związku, mogą zaistnieć dylematy: Czy na pewno dobrze zrobiliśmy, a może to była właśnie ta jedyna? W końcu nie było nam razem aż tak źle. Co w takim razie dalej? W jaki sposóbmogę odzyskać byłą dziewczynę?

Autor: jak odzyskać byłą dziewczynę

Na 100% nie istnieje magiczne zaklęcie, jakie spowoduję, iż nasza była partnerka znów wpadnie nam w ramiona. Jednakże, jest kilka działań, które możesz poczynić w zamiarze odzyskania swojej dziewczyny. Na początku należałoby odpowiedzieć szczerze na ważne pytanie, dlaczego moja dziewczyna mnie zostawiła? Czy powodem stała się utrata zainteresowania tobą, a może odeszła do innego, wolała abyście zostali przyjaciółmi, czy może potrzebowała przerwy w związku. A teraz odpowiedz szczerze na kolejne pytanie: Czy jesteś w stanie naprawić złe rzeczy w waszej wzajemnej relacji czy też wyeliminować przyczynę waszego rozstania? Jeśli twoja odpowiedz jest twierdząca – wspaniale! Znalazłeś się na drodze do odzyskania swojej byłej dziewczyny. Od razu po zerwaniu trzeba dać sobie nieco wytchnienia i nie próbować kontaktować się ze swoją byłą. A na pewno nie myśleć cały czas o tym jak odzyskać byłą partnerkę.

To najlepszy czas na zadbanie o siebie. Możesz, a poniekąd powinieneś przez ten czas pracować nad sobą, by móc za jakiś czas ukazać się jej jako zupełnie “nowy Ty”. To także odpowiedni czas na naprawę relacji z przyjaciółmi, odszukanie nowej pasji, a co się z tym łączy dążenie do umiejętności bycia sam na sam. Ile czasu należy obejść się bez kontaktu z ukochaną? To sprawa indywidualna więc tutaj już nie ma złotego środka. W tym czasie możesz zacząć przesyłać jej delikatne sygnały, iż Twoje życie zmieniło się i to na dobre. Doskonale jest wybrać wszelkie media społecznościowe z jakich korzystanie oboje. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że wykorzystując ten sposób wzbudzisz jej zainteresowanie i pojawisz się znowu w jej oczach jako całkiem interesująca osoba. W tym etapie może na nowo zaczniecie się spotykać i wspólnie spędzać czas. Natomiast stąd już blisko do odnowienia związku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *