Każdy z nas preferuje posiadać piękny, biały uśmiech

Właściwie każdy z nas preferuje posiadać przepiękny uśmiech. Jednakże nie wszyscy posiadamy szczęście cieszyć się pieknymi zębami.
Powodem tego potrafią być różnorodneod problemów genetycznych, które powodują, że zgryz jest nie równy, przez różnorodnego rodzaju wypadki w trakcie życia. Natomiast z pomocą przychodzi wam ortodonta. Profesjonaliści z tej dziedziny mogą naprawić krzywe zgryzy, krzywe zęby a ponadto odmienne defekty, które nie tylko odbierają nam urodę, ale niejednokrotnie także są przyczyną próchnicy czy stanów zapalnych.
Jakiś czas temu tego rodzaju zabiegi były w większości zarezerwowane dla młodych ludzi, dzisiaj nie ma w zasadzie ograniczenia wiekowego, w której można polepszyć nasz uśmiech. Trzeba jednak pamiętać, iż im starszy człowiek, tym trwa dłużej osiągnięcie oczewkiwanego efektu. Nie jest to natomiast nieosiągalne.
Na wstępnym spotkaniu ortodonta przeprowadzi konsultację, aby ropoznać nasze potrzeby a dodatkowo zaprezentować możliwe techniki leczenia. Do korekty małych wad wystarczy wam aparat wyjmowany w wielu sytuacjach na noc. Przy bardziej istotnych wadach, będziemy mogli zdecydować się na aparat stały. Zamki z drucikiem montowane są do zębów za poradą specjalnego kleju. Dzięki temu, zgryz jest dostosowany do korekcji bez przerwy, systematycznie.
Stałe aparaty dostępne są w formie tradycyjnej, z widocznymi zamkami, poprzez montowane również z przodu, ale niezauważalne, aż do montowanych z tyłu zębów, co stwarza, że są zupełnie niewidoczne przez ludzi.

Autor: ortodonta Warszawa Wola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *