Miłośnicy historii, przybywający do pięknego miasteczka jakim jest Władysławowo, z pewnością odnajdą się w Adiutantówce i Hallerówce.

Nawet jeśli w tym sezonie letnim nie zdołasz wyjechać do Chorwacji czy Włoch, wakacje nad morzem bałtyckim też mogą być niczego sobie. Znaczna liczba małych i większych wakacyjnych kurortów zachwycać będzie dosłownie najmocniej wymagających. Zapraszamy serdecznie was dzisiaj do cudownego miasta leżącego nad Zatoką Pucką – Władysławowa.

Atrakcje Władysławowa
Jeśli kochacie przejażdżki rowerowe, bez wątpienia skorzystacie z trasy rowerowej na odcinku Władysławowo-Hel. Nie zapomnijcie oczywiście o odwiedzinach w rezerwacie Słone Łąki a także w Dolinie Chłapowskiej! Osoby, które lubią wylegiwać się na plaży w drodze na piaski w Cetniewie na pewno sfotografują się przy Alei Gwiazd Sportu i… Koronie Himalajów! Jeśli zaskoczy was deszczowa aura, będziecie mogli zabrać swoje dzieci do niesamowitego Muzeum Motyli albo na wystawę Magiczny Zawrót Głowy w Domku Rybaka. Dokładnie w tym samym obiekcie mieści się również wieża widokowa, niemniej jednak jeżeli maluchy będą marudzić, że muszą iść po schodach, da się wjechać windą. W czasie słonecznych dni maluchy prócz plaży (o długości 23 km) na pewno będą chciały odwiedzić Tarzan Park, Ocean Park, Lunapark Słowiński  a ponadto domek który stoi do góry nogami. Koniecznie zobaczcie z swoimi pociechami Port Morski! A może skusicie się na rejs statkiem Kaczątko? Miłośnicy historii, podróżujący do Władysławowa, odnajdą się w Hallerówce a także Adiutantówce, natomiast jeśli wybiorą się trochę dalej, do Sławutowa, zdolają zwiedzić atrakcyjną osadę średniowieczną. W pobliskim Swarzewie można przejść przez Labirynt Kukurydzy, a w pobliskim Rozewiu wspiąć się na latarnię morską.

Noclegi we Władysławowie
Sporo atrakcji jednego dnia? Z pewnością warto tutaj zostać na dłużej. Jeśli chodzi o bazę noclegi Władysławowo ma szeroką ofertę. Przepiękne pensjonaty, apartamenty, domki, kwatery prywatne, ośrodki wypoczynkowe, a ceny za nocleg dostępne dla każdego. Położone blisko plaży albo trochę dalej, niemniej jednak z możliwością dowozu, posiadające place zabaw dla pociechy, trampoliny, prywatne kuchnie, pełne wyposażenie – tutejsze noclegi dają możliwość błogiego odpoczynku po całym roku ciężkiej pracy (i pandemii koronawirusa). Wielbiciele prostoty wyszukają tu piękne, drewniane domki holenderskie oraz cudowne domki skandynawskie, a nawet cztery duże pola campingowe. Apartamenty o najwyższym poziomie skuszą uczestników spotkań firmowych. W końcu noclegi Władysławowo oferuje nie tylko latem, ale poprzez całe 356 dni w roku. Zarezerwuj wypoczynek już dziś!

Przyjedź do Władka!
Dzięki bardzo dobrej sieci komunikacyjnej urlop we Władysławowie staje się znacznie bardziej atrakcyjny. Zdołacie tutaj łatwo dojechać z niewątpliwie każdego zakątka naszego kraju. Nawet jeżeli zepsuje ci się pojazd, możesz odstawić go do mechanika, a kolejno, używając SKM, szybko być w Jastrzębiej Górze czy na Helu albo wybrać się w podróż do Sopotu, Gdańska czy Gdyni. Zresztą samo miasteczko, chociaż jest duże, także będziesz mógł zobaczyć na nogach. Jeżeli zatem główkujesz, w jakim miejscu spędzić wakacje, wybierz się do pięknego Władka – zapewniamy Cię, że nuda Ci nie grozi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *