Nie każdego stać jest na kupienie telefonu.

W obecnych czasach, w szkołach, czy na zajęciach pozaszkolnych ciężko jest już odnaleźć dzieci czy młodzież nieposiadających telefony. Coraz to młodsze dzieci namawiają rodziców na taki podarek. Nie każdego stać jednakże na zakupienie telefonu , którego cena sięga prawie że trzech tysięcy pln renomowanej firmy, choć wielokrotnie również takie spotyka się w podstawówkach, czy liceach.

 

Czy opłaca się płacić za dużo a także nie spać po nocach zamartwiając się, kiedy dziecku spadnie telefon oraz zbije się wyświetlacz, a może zdarzyć się tak, że ktoś rzuci jego plecakiem z telefonem w kieszonce? Znakomitym wyborem okazuje się właśnie chińska marka Xiaomi i nie istotne, czy wybierzemy Xiaomi Mi czy Xiaomi Redmi, staniemy się posiadaczami bardzo dobrego smartfona, jaki ma szansę konkurować z niesłychanie dużo bardziej kosztownymi smartfonami innych marek. Parametry tych smartfonów, w dużej liczbie przypadków są o wiele lepsze, a cena zaskakująco niska.

 

To wcale nie oznacza, iż są one słabej jakości, bo opinie na terenie naszego kraju o marce Xiaomi są naprawdę znakomite. Sama marka określa, że nie zamierza przewyższyć pięciu procent marży, a piszą ponadto, że nie zyskują na swoich budżetowcach, takich jak Xiaomi Redme, bo są one reklamą dla spółki. Xiaomi nie jest również młodym przedsiębiorstwem, bo powstało w 2010 roku a na swoim koncie ma już prawie 50 wzorów smartfonów, a co za tym idzie, możemy zakupić telefon tej firmy w różnej cenie. Modele starsze, idealnie sprawdzające się dla młodszych dzieci są bardzo przystępne pod względem ceny, a te nowsze kapitalnie sprawdzą się dla młodzieży, a przy tym nie zrujnują naszej kieszeni.

Link: http://xiaomiworld.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *