Paleniska biologiczne

Biokominki posiadają piękny wyraźny żółty ognisty błysk, którego nie ma w elektrycznych kominkach. W kominkach gazowych płomień jest pod presją, wobec tego piękny żółty żywy błysk jest nieosiągalny. Paleniska biologiczne nie są przeznaczone do rywalizowania z paleniskami na bardzo gorącą wodę oraz gorące powietrze.

Wolnostojące biokominki możemy w prosty sposób umieścić w jakimś miejscu a także są odpowiednie do wszystkich wnętrz, nawet jako szykowny dodatek. Da się je swobodnie zakładać w konkretnym miejscu jako odosobniony biokominek czy też zamieszczać w pobliżu ściany. Można je przenieść, gdy tylko chcesz – co z niewątpliwie jest dużym plusem. Wolnostojące biokominki są w dzisiejszych czasach niezwykle modne.

Biokominki są w stanie także posłużyć jako odświeżacze powietrza z naturalnie pachnącymi olejkami, jakie są dołączane do pachnącyh bioalkoholi. Umiejscowione biokominki nadają się do nowych lokali a także są umiejscowione w czasie modyfikacji. Jednakże nie ma problemu z zainstalowaniem ich w wykończonym pomieszczeniu. Zamontowanie biokominka jest dość łatwe, najczęściej są one konkretnie zakotwiczone w ścianie lub podłodze. Piece wolnostojące momentalnie zapewniają oszczędność energii i ciepła. Jeśli wymagasz wyjątkowego kominka i posiadasz swój pomysł na palenisko, umów się z nami na zebranie, a po rozważeniu technicznych możliwości oraz funkcjonalności paleniska wytworzymy kominek zgodnie z Twoimi prośbami. gazowe i elektryczne kominki nie mają możliwości rywalizować z kominkami na bioalkohol. Wkłady do kominka są dostępne w atrakcyjnej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *