Uczelnie państwowe i prywatne w całej Polsce – sprawdź kierunki studiów.

Uczę się w szkole średniej na profilu dziennikarstwo i polityka, obecnie za niewiele tygodni będę pisał maturę a właśnie otwiera się mój najważniejszy jak do tejże pory problem życiowy.
Piszę, iż problem ponieważ nie mam zielonego pojęcia, którą mam wyselekcjonować akademię po zdanej maturze. Jasno oznajmię, że nie rozumiem dlaczego dobrałam szkołę średnią z takim kierunkiem, gdy polityka mnie wcale mnie nie interesuje. Nie zamierzam zrobić takiego identycznego błędu drugi raz, szczególnie, iż po zakończonych studiach zamierzałam pracować w zawodzie więc tak znaczące jest dla mnie przyjęcie odpowiedniej decyzji.

Posiadam ogromnie wiele hobby kocham sport, ładnie rysuję, interesuje mnie sztuka, kompozycja, jako również psychologia. Nie wiem w jakim kierunku podążyć oraz na co przeznaczyć sto procent osobistej uwagi.
Postanowiłam wezwać o pomoc własną matkę, która pracuję w szkole jako profesorka języka polskiego, więc ma wolno powiedzieć najaktualniejsze wiadomości na temat szkół i profili.

Matka mi zaradziła, bym wstąpiła na stronę internetową: Uczelnie ranking, oraz żebym na starcie zaznajomiła się jaki szkoły są wysoce rozchwytywane, bo jak to moja matka podkreśla „Jeśli są najbardziej znane toż znaczy, że są najsolidniejsze”. Następnie po wyborze dziesięciu, musiałam się zapoznać z kierunkami na określonej szkole. Tak też zrobiłam, jedynie, że dobrałam pięć akademii i w jakiejkolwiek moją uwagę skupiły po dwa kierunki. Z moim wyborem udałam się do mamy, razem poczęłyśmy rozważać za oraz przeciw każdego profilu. Po dwóch godzinach przesiadywania udało się nam dobrać uczelnię na którą zdecydowałam składać papiery, kiedy faktycznie widzę z perspektywy czasu to sobie nie wyobrażam, iż potrafiłabym dobrać coś innego aniżeli AWF.

Zobacz także: Uczelnie ranking

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *